05 18 | 18 val. Dramos studijos „Taškas“ spektaklis | Muziejų nakties KOKTEILIO INGREDIENTAS

Kviečiame skanauti kultūrinį MUZIEJŲ NAKTIES KOKTEILĮ!

Gegužės 18 d., šeštadienį, 18 val., Anzelmo Matučio memorialinis muziejus kviečia į Alytaus Jotvingių gimnazijos dramos studijos „Taškas“ spektaklį „Aš jums padėsiu, mokytoja“ (autorė Loreta Vilkytė).
Tai pjesė, kelianti mokinių, mokytojų, tėvų santykių problemas, apie kurias vengiama kalbėti garsiai, nors kalbėti ir kalbėtis būtina. Vaikai, mokykloje stebėdami mokytojus, iš jų, kaip ir iš tėvų, mokosi padorumo, teisingumo, verslumo, meilės… Todėl itin svarbu vaikų – mokytojų – tėvų bendrystė, gebėjimas pamatyti, išgirsti, suprasti vieniems kitus. Tam reikia tiek nedaug – kalbėtis, kalbėtis, kalbėtis…

Renginio vieta: Anzelmo Matučio memorialinis muziejus, A. Matučio g. 8, Alytus

Muziejų nakties KOKTEILIO INGREDIENTAI.

*Dėl galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su muziejininku arba edukatoriumi
*VISI MUZIEJŲ NAKTIES RENGINIAI – NEMOKAMI
*Alytaus kraštotyros muziejus ir jo padaliniai gegužės 18 d. dirbs nuo 16 val. (išskyrus Archeologijos muziejų bei A. Matučio muziejų – jie duris atvers tik ten vykstančių renginių metu)


Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti viešinami socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse ir kt. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu: info@alytausmuziejus.lt.