05 18 | 20 val. Teatro „Labas“ spektaklis ,,Apie vėles žemėj klajojančias“ | Muziejų nakties KOKTEILIO INGREDIENTAS

Kviečiame skanauti kultūrinį MUZIEJŲ NAKTIES KOKTEILĮ!

Gegužės 18 d., šeštadienį, 20 val., Alytaus kraštotyros muziejuje vyks teatro „Labas“ spektaklis ,,Apie vėles žemėj klajojančias“.

Teatras ,,Labas“ tai dviejų profesionalių teatro ir kino aktorių Vitalijos Mockevičiūtės (Lietuvos Nacionalinis dramos teatras) ir Neringos Varnelytės (Valstybinis Jaunimo teatras) kūrybinio bendradarbiavimo vaisius. Abi aktorės kilusios iš Dzūkijos, prieš 10 m. talkon pasikvietė profesionalius etno muzikantus D. Mockevičių ir P. Kovalenko. Iki šiol aktorės sukūrė 8 spektaklius, su kuriais labai sėkmingai keliauja po Lietuvą. Teatras ,,Labas“ unikalus savo uždegančia teatrine energetika, visuose spektakliuose skambančia gyvai atliekama muzika, nepaprastu humoro jausmu. Alytaus kraštotyros muziejuje išvysite spektaklį ,,Apie vėles žemėj klajojančias“ (pagal J. Basanavičiaus surinktas siaubo pasakas).

Muziejų nakties KOKTEILIO INGREDIENTAI.

*Dėl galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su muziejininku arba edukatoriumi
*VISI MUZIEJŲ NAKTIES RENGINIAI – NEMOKAMI
*Alytaus kraštotyros muziejus ir jo padaliniai gegužės 18 d. dirbs nuo 16 val. (išskyrus Archeologijos muziejų bei A. Matučio muziejų – jie duris atvers tik ten vykstančių renginių metu)

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti viešinami socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse ir kt. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu: info@alytausmuziejus.lt.