Atverk senosios sinagogos duris ir pasileisk į nuotykius!

Su nekantrumu pristatome naująją kultūrinę edukaciją Surask! Pažintis su sinagoga”. Išbandyta, patikrinta ir patvirtinta! Todėl galime drąsiai kviesti registruotis. Patikėkite, bus smagu! Senosios sinagogos sienos ir langai drebėjo nuo klegesio, šurmulio ir kojyčių trepsenimo. Tiek neregėto azarto ir užsidegimo čia dar neteko regėti J

Įsitikinome, kad mokytis gali būti smagu! Mokymasis gali būti kaip žaidimas. Susipažinti su naujais dalykais galima ne tik pabodusioje klasėje, bet ir menkai pažįstamoje ir neįprastoje aplinkoje. Tai puiki terpė ne tik įgyti naujų žinių, bet ir puikiai praleisti laiką, sustiprinti ryšius su bendraklasiais, o gal net iš naujo su jais susipažinti ir netgi pasportuoti.

Kultūrinė edukacija „Surask! Pažintis su sinagoga” yra dalis Lietuvos kultūros tarybos remiamo projekto „Šalom, Alytau!”, aprėpiančio keletą senosios Alytaus sinagogos naujojo kultūrinio gyvenimo veiklų, kuriomis siekiama atgaivinti, priminti ar iš naujo supažindinti su ilgą laiką šalia gyvenusios išskirtinės pasaulėjautos ir mentaliteto žydų (litvakų) bendruomene. Edukacinio žaidybinio užsiėmimo metu dalyviai yra supažindinami su pagrindiniais žydų maldos namų ir jų bendruomenės susibūrimo vietos, sinagogos, elementais, žydų tautos kultūriniais ir religiniais ypatumais, Alytuje gyvenusių žydų (litvakų) istorijos fragmentais.

 

Kultūrinei edukacijai “Surask! Pažintis su sinagoga” kviečiame registruotis iš anksto tel. (8 315) 49927 arba (8 315) 53370. Edukacinio užsiėmimo kaina dalyviui – 3.00 Eur. Užsiėmimo vieta – Audiovizualiųjų menų centras (senoji Alytaus sinagoga, Kauno g. 9).