Gegužės 23 d. Audiovizualiųjų menų centre – edukacinis koncertas „Laiškai iš praeities“ (R. Karpis, D. Mažintas, D. Puslys)

Gegužės 23 d., 13 val., į Audiovizualiųjų menų centrą pakvies „Laiškai iš praeities“ – pianisto Dariaus Mažinto, solisto Rafailo Karpio ir žurnalisto Donato Puslio edukacinis koncertas apie žydų kultūrą.

Tai balsui ir fortepijonui aranžuotos žydų liaudies dainos. Dviejų disciplinų – istorijos ir muzikos derinimas pasakojant Lietuvos jaunimui apie žydų kultūrą.

Pasirodymas paremtas chronologiniu principu, muzikiniais kūriniais metaforiškai keliaujant per skirtingus žydų istorijos laikotarpius. Kiekviena daina interaktyviai pristatoma žurnalisto Donato Puslio, trumpai pakomentuojant to meto istorinio konteksto aktualijas. Dainose atsispindi retai atliekami, lyriški, dramatiški ir net humoro nestokojantys kūriniai, pasakojantys apie to meto žmonių išgyvenimus.

Renginys NEMOKAMAS.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti viešinami socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse ir kt. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu: info@alytausmuziejus.lt.