Koks yra šiuolaikinis alytiškis? KVIEČIAME DALYVAUTI APKLAUSOJE

Šiais metais Alytus yra Lietuvos kultūros sostinė. Tai didelis ir reikšmingas įvykis tiek visam miestui, tiek jo žmonėms. Alytaus kraštotyros muziejus, minėdamas šiuos kultūros sostinės metus, organizuoja konferenciją „Dzūko genomo beieškant“. Jos metu bus nagrinėjamas miesto kalbinis, kultūrinis, gamtinis savitumas, diskutuojama kitomis miesto raidai ir gyventojams aktualiomis temomis.

Koks yra šiuolaikinis alytiškis? – klausia etnologė dr. Gintarė Dusevičiūtė-Neimontienė.

Mokslininkė, rengdama pranešimą šiai konferencijai, atlieka tyrimą apie Alytaus gyventojus ir jų santykį su miestu. Siekiama atsakyti į klausimą koks yra šiuolaikinis alytiškis? Kuo jis skiriasi ir kartu yra panašus į kitų miestų gyventojus?

Visi Alytaus ir aplinkinių rajonų gyventojai kviečiami dalyvauti šiame tyrime. Prašome jūsų skirti 5-10 min užpildant šią anoniminę anketą: https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1374849809/

Įdomu tyrimo rezultatai? Juos planuojama pristatyti š. m. birželio 15-16 d. vyksiančios konferencijos „Dzūkų genomo beieškant“ metu bei publikuoti konferencijos pranešimų pagrindu parengtoje straipsnių rinktinėje.

Jeigu turite papildomų klausimų apie tyrimą, galite susisiekti tiesiogiai el. p. g.neimontiene@gmail.com

Nuoširdžiai dėkojame už kiekvieną skirtą minutę!