„(NE)matoma“ – jubiliejinė Loretos Skruibienės kūrybos darbų paroda, skirta Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ 25-mečiui

Parodoje kviečiama pažvelgti į dailininkės kūrybos pasaulį, kuriame kasdienybės ir individualios pasaulėjautos atšvaitai susipina su lėlių teatro, kuriame autorė dirba dailininke, simbolika. Kaip paukščio lizdas, Loretos kūrybos pasaulis konstruojamas iš jos aplinkos medžiagų, detalių, asmeninių nuojautų ir emocijų.

Parodoje eksponuojami tapybos darbai, sukurti per paskutinius penkerius metus, niekur neeksponuota archyvinė teatro medžiaga su Loretos kurtais plakatais spektakliams, lėlių eskizais, pirmomis „Aitvaro“ spektaklio lėlėmis, interjerinėmis lėlėmis, vaizdo medžiaga atspindi jos kūrybą šiame teatre.

„Paroda – tai mano nueito kūrybos kelio matas… Nesu iš tų kūrėjų, kurie kiekvieną teptelėjimą ar krestelėjimą rodo, kamšioja visur. Man tai meditacijos ir buvimo su savimi atspindys. Gal todėl ir paroda tokiu pavadinimu „(NE)matoma“, bet nebūtinai tai?“

Paroda veiks nuo gegužės 21 d. 17 val. iki birželio 23 d. Norinčius apsilankyti, kviečiame registruotis.