PASKUTINĖ GALIMYBĖ IŠVYSTI ISTORINĘ PARODĄ – „Rakija Klezmer Orkestar“ koncerte

𝗚𝗿𝘂𝗼𝗱𝘇̌𝗶𝗼 𝟯 𝗱., 𝘀̌𝗲𝘀̌𝘁𝗮𝗱𝗶𝗲𝗻𝗶̨, 𝟭𝟳 𝘃𝗮𝗹., „Rakija Klezmer Orkestar“ jau antrą kartą pasirodys Audiovizualiųjų menų centre (atnaujintoje Alytaus sinagogoje), šįkart kaip projekto „Gyva misticizmo ugnis – Soutine ir litvakų dailė“ dalis.

Šis koncertas – tai paskutinė galimybė lankytojams išvysti išskirtinę parodą ir jaukiai ja pasimėgauti garsų apsuptyje.

„Rakija Klezmer Orkestar“ – klezmer, rytų Europos žydų tradicinės muzikos, ansamblis, jau daugiau nei aštuonerius metus tiriantis ir atliekantis šią muziką. Grupės repertuare skamba freilachai, bulgarai, horos ir dainos, skambėjusios pries šimtą metų visoje rytų Europoje, nuo Vilniaus iki Juodosios jūros.

„Rakija Klezmer Orkestar“ per savo gyvavimo laikotarpį jau spėjo išleisti du albumus: „Rakija Klezmer Orkestar” (2018), „A CHASENE!“ (2021), apsilankyti daugybėje Lietuvos miestų ir miestelių, taip pat ne kartą koncertavo Lenkijoje, Latvijoje, Ukrainoje, Prancūzijoje, šiuo metu ruošiasi 2023-iųjų metų turui po Vokietiją.

Grupė kiekvieną klausytoją užburia savo virtuoziškumu, didžiule energija bei nuoširdumu.

Po koncerto bus galima įsigyti ir naujausio „Rakija Klezmer Orkestar“ albumo „A CHASENE!“ CD ir vinilus, taip prisidedant prie grupės veiklos.