Paskutinis „Meno gurkšnis“ su Arbit Blatu

„Meno gurkšnio“ susitikimuose susiburiame pakalbėti apie eksponuojamą parodą ir jos kaltininką (autorių), kūrybinius vingius ir tą kūrybą inspiravusius gyvenimiškus nutikimus. Dažnai pašnekesys nuveda netikėtai intriguojančia linkme… Kalbėdamiesi apie meną, kultūrą, gyvenimą, apskritai, kalbame ir apie save, susisaistydami nematomomis bendrystės gijomis.

Gegužės 12 dieną, 15 val., ir vėl susitikime pabūti bendrystę kuriančiame „Meno gurkšnyje“. Tik šį kartą susitikimas įgaus kitokią, žaismingą formą.

Kaip žinia, šiuo metu Audiovizualiųjų menų centre esanti pasaulyje garsaus litvakų dailininko Arbit Blato paroda skaičiuoja paskutines dienas. Paskutiniajame, šiam autoriui ir jo kūrybai skirtame „Meno gurkšnyje“ patys pamėginsime įsijausti į dailininko rolę, tapdami portretistais.

Bičiulių portretai buvo viena ryškiausių Arbit Blato kūrybos briaunų. Dar XX a. 3 dešimtmečio  pabaigoje dailininkas ėmė kurti Paryžiaus mokyklos meistrų portretų galeriją, buvo pramintas Paryžiaus mokyklos metraštininku. Vėliau, palikęs Paryžių, portretų galeriją pildė, įamžindamas Niujorke įsikūrusias meno pasaulio garsenybes.

Susitikimo vieta: Audiovizualiųjų menų centras (Kauno g. 9, Alytus).

Susitikimo laikas: gegužės 12 d., 15 val.

P. S. Priemonėmis kūrybai pasirūpinsime mes, o Jūs pasirūpinkite savimi, užtikrindami sau smagų ir turiningą laisvalaikį.

Daugiau informacijos ir registracija tel. 8 (315) 49927 arba 8 (607) 81825.