05 18 | 16–23 val. Pikantiškas pasivaikščiojimas parodoje | Muziejų nakties KOKTEILIO INGREDIENTAS

Kviečiame skanauti kultūrinį MUZIEJŲ NAKTIES KOKTEILĮ!

Gegužės 18 d., šeštadienį, nuo 16 iki 23 val., Alytaus kraštotyros muziejuje galėsite pasivaikščioti naujai atidarytoje parodoje ,,Muziejaus rinkinių duris pravėrus“.
Alytaus kraštotyros muziejuje saugoma daugiau nei 127 000 muziejinių vertybių, veikiančioje parodoje pristatoma dalis vertybių gautų nuo 2019 m. Tačiau, kuo ypatingi šie eksponatai? Kodėl pasirinkta parodyti būtent šias vertybes? Pasivaikščiojimo metu dalyvius pakviesime į užsiėmimą ,,Paslėptų detalių paieška“, kuriame išbandysime lankytojų pastabumą. Tai taps puikiu būdu susipažinti su naujais eksponatais ir veikiančia paroda.

Muziejų nakties KOKTEILIO INGREDIENTAI.

*Dėl galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su muziejininku arba edukatoriumi
*VISI MUZIEJŲ NAKTIES RENGINIAI – NEMOKAMI
*Alytaus kraštotyros muziejus ir jo padaliniai gegužės 18 d. dirbs nuo 16 val. (išskyrus Archeologijos muziejų bei A. Matučio muziejų – jie duris atvers tik ten vykstančių renginių metu)


Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti viešinami socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse ir kt. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu: info@alytausmuziejus.lt.