Tarptautinės muziejų dienos proga siūlome – vitaminus

Šie metai viso pasaulio muziejams metė tikrai didelį iššūkį, ne išimtis ir Alytaus kraštotyros muziejus. Ko teko atsisakyti? Vien tik nuo kovo 16 iki 26 d. teko atšaukti 24 edukacinius užsiėmimus, teko perkelti parodų atidarymus, atidėti naujos ekspozicijos pristatymą, bet nėra padėties be išeities.

Šiandien kviečiame muziejaus bičiulius, draugus, lankytojus pasivaišinti vitaminais M(uziejus) ir K(ultūra), kad sveikatos ir tikėjimo pakaktų gyvenant šiuo laikotarpiu. Pirmoji dozė – LIETUVOS MUZIEJŲ FENOMENAI, kur mes pristatome romantišką eksponatą: https://bit.ly/36aPg9W, žinoma, pasižiūrėkite, ką siūlo ir kolegos iš kitų Lietuvos muziejų.

Antroji dozė. Gaila, kad šią gegužę negalėjome pakviesti lankytojų į „Muziejų nakties“ renginį, tačiau siūlome pasižiūrėti MUZIEJŲ NAKTŲ MOZAIKĄ, ir su viltimi laukti „Muziejų nakties“ rugpjūčio 28–29 d., kai galėsime pakviesti ir į naujos ekspozicijos atidarymą.

Trečioji dozė. Šiandien ATIDAROME PARODĄ „Pirmieji dešimtmečiai 100-metėje gimnazijos istorijoje“. Užsukite į mūsų feisbuko puslapį, kur rasite ir Mozaiką ir įrašą iš parodos atidarymo. Paroda veiks iki rugsėjo 3 d., tad užsukite apžiūrėti ir gyvai. Pas mus saugu.