Tenoro Rafailo Karpio ir pianisto Dariaus Mažinto dueto koncertas

Rugsėjo 9 d., 18 val., kviečiame atvykti pasiklausyti charizmatiškojo tenoro Rafailo Karpio ir temperamentingojo pianisto Dariaus Mažinto koncertinės programos „Laiškai iš praeities“!

Tenoro Rafailo Karpio ir pianisto Dariaus Mažinto duetas, vystantis žydų muzikos lobyno sklaidą Lietuvoje ir užsienyje, Audiovizualiųjų menų centre (buvusioje Alytaus sinagogoje) pasirodys su programa “Laiškai iš praeities” ir kvies į muzikines keliones po jidiš kultūros paveldą Lietuvoje. Pasirodymas bus paremtas žymių litvakų kompozitorių ir poetų  kūriniais.

Rafailas Karpis yra puikiai pažįstamas operos padangėje. Pasak muzikologo ir dirigento Donato Katkaus, garsusis tenoras turi vieną neįkainojamą dovaną – aktorinius sugebėjimus ir aktorinį dainos prasmės interpretavimo būdą. Todėl visada smagu ne tik klausyti, bet ir stebėti ypatingos žaismės pripildytus šio atlikėjo pasirodymus. Darius Mažintas muzikalumu ir savita, įdomia, kartais netikėtų niuansų pripildyta interpretacija pasižymintis pianistas. D. Katkaus teigimu, pianistas pasižymi romantinio pobūdžio fortepijono muzikos atlikimo subtilybėmis.

Talentingųjų muzikų, Rafailo Karpio ir Dariaus Mažinto, dueto koncertas bus praturtintas trumpais, įtraukiančiais, humoru nuspalvintais pasakojimais. Renginys bus tarytum interaktyvi muzikinė edukacija, padėsianti giliau suvokti kiekvieną atliekamą kūrinį.

 

Renginio vieta: Audiovizualiųjų menų centras (Kauno g. 9, Alytus) .

Renginys nemokamas.

Sėdimų vietų skaičius ribotas.

Renginio organizatorius – Alytaus kraštotyros muziejus. Renginį dalinai finansuoja Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos.

Laiškai iš praeities
« 1 2 »