Muziejaus ekspozicijos ir vertingi eksponatai iš muziejaus rinkinių suteikia galimybę geriau pažinti krašto praeitį. Užsiėmimai Lietuvos istorijos, numizmatikos, archeologijos, etnografijos temomis padės mokiniams atsakyti į daugelį klausimų istorijos ir pasaulio pažinimo pamokose. Pabūsite aktyviais dalyviais: dirbsite prie ekspozicijos vitrinų, atliksite įvairias praktines užduotis ir tiesiog gerai praleisite laiką. Muziejaus edukacinė programa yra tiriamojo pobūdžio, pritaikyta skirtingo amžiaus mokiniams, įdomios ir netikėtos užsiėmimų užduotys lavina kūrybiškumą bei mąstymą. Netradiciškai ir integruotai pateikta medžiaga padeda sukurti patrauklią mokymosi aplinką.
Jeigu negalite atvykti į Alytaus kraštotyros muziejų, muziejus atvyks pas Jus, užsisakius išvažiuojamąją edukaciją. Taip pat muziejus siūlo užsisakyti edukacinius užsiėmimus gimtadienio proga, su draugais ir šeima netradiciškai paminėti valstybines bei kalendorines šventes.

Laikas:
Užsiėmimai vyksta visus mokslo metus, antradieniais – ketvirtadieniais nuo 9 iki 17 val. ir penktadieniais nuo 9 iki 16 val.

Užsiėmimo trukmė 45–60 min.

Vieta:
Užsiėmimai pravedami muziejaus ekspozicijų salėse arba mokomojoje klasėje.

Kaina:
Asmeniui  3 Eur.

Išskyrus: „Bičių dovanos“, „Kaip 12 mėnesių šventes šventė“, „Gyvybės medis“, „Raštininko baltos rankos“, „Veltinukas“, „Pasėjau grikį“, „Žvakių liejimas“ – 1 asm. po 4 Eur.

Kontaktai:
Tel. +370 607 81825.

edukacija.alytus@gmail.com